Hardshell Vücut Zırhı’ndan Yumuşak Vücut Zırhına

Hardshell Vücut Zırhı, yumuşak vücut zırhı ve sert vücut zırhının geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Kendi AR-GE ekibinin çok disiplinli çalışmalarına dayanarak, Amerikan Vücut Zırhı, yumuşak vücut zırhı ve sert vücut zırhı gibi yenilikçi ve patentli konsept ürünleri geliştirmiştir. Amerikan Vücut Zırhı’nın yumuşak vücut zırhı sınıfı, ince ve esnek olması ile mükemmel ergonomik özelliği sağlamaktadır. Bu kriterler, uluslararası tüm standartları karşılamaktadırlar ve sıklıkla teknolojik olarak gelişmiş malzemeler kullanılan Amerikan Vücut Zırhı’nda bulunmaktadır. Vücut Zırh ürünümüz,ek bir esneklik sağlamak için geliştirilmiştir.

Sanat harikası teknolojiyle, vücut zırhında çeşitli tasarım seçenekleri mevcuttur. Hardshell Vücut Zırhı, en son ve en sıkı NIJ-0101.06 standardı onaylı geniş bir teklif seçeneği ile yumuşak vücut zırhı tasarlar ve üretir. Yumuşak vücut zırhımız, hafif ağırlıkta ve esnek sonuç sunmakla beraber sıkı NIJ standartlarını da karşılayan istisnai giyim olanağı da sunmaktadır.

Hardshell Vücut Zırhı, savaş alanlarında ve caddelerde en zorlu koşullarla karşılaşanlar için daha hafif ağırlık, daha yüksek performans, daha konforlu zırh sistemlerini üretmekte en ön saflarda yer almıştır. Şirket, zırh teknolojisini değişik boyutlara taşımıştır ve değişen tehditleri karşılayan ilerleyen teknolojileri de sürekli kullanmaktadır.

Hard Shell, zırhlı koruma donanımlarında çözümler üretimine kapsamlı şekilde etki eden ve çok iyi tanınan bir zırh ekipman üreticisidir.

Leave a Reply